Login
Hasło
    
Opisy, zdjęcia, filmy
 Sebastian Kowalski- trzecie miejsce w Fit For Life
Różnica czasowa między 1 (przed) i 2 (po) zdjęciem wynosiła 14tyg. W tym okresie udało się zmniejszyć masę ciała o 9kg i obwód pasa o ok. 12cm. Trening siłowy odbywał się 4 razy w tygodniu, a po nim 20 minut aerobów które sukcesywnie zwiększałem co tydzień o 5min. Po pewnym czasie doszedłem już do 45 minut aerobów po treningu siłowym. Wówczas postanowiłem rozdzielić aeroby i trening siłowy na 2 osobne treningi. Rano odbywały się aeroby, a popołudniu trening siłowy. W końcowym etapie dodałem aeroby również po treningu siłowym, co dawało łącznie 4 treningi siłowe w tygodniu i 13 aerobowych. Nie było łatwo, ale opłacało się. Teraz z perspektywy czasu próbowałbym to trochę inaczej rozegrać, tzn mniejszym nakładem sił, bo końcówka była bardzo ciężka.

Jeśli chodzi o dietę to zaczynałem od ok. 3300kcal i sukcesywnie obcinałem głównie z węglowodanów. W pewnym momencie doszedłem do 100g węgli dziennie i zacząłem czuć niemoc, rozdrażnienie, rozkojarzenie i ogólnie słabe samopoczucie. Postanowiłem obciąć tłuszcze do minimum, a w ich miejsce dodać węglowodanów tak, żeby kaloryczność się nie zmieniła. Myślę, że było to dobre posunięcie, bo waga zaczęła znowu spadać a samopoczucie uległo znacznemu poprawieniu. Obcinając ciągle kaloryczność doszedłem w końcu do ok. 2000kcal, ale niestety czułem się ciągle głodny.

W skład suplementów jakich używałem wchodziło białko kazeinowe, białko serwatkowe, aminokwasy, leucyna, witaminy i minerały, preparat na stawy i spalacz Thyroburn.Pokaż wszystko...