Login
Hasło
    
Opisy, zdjęcia, filmy
  

FFL II rozstrzygniety


Finał drugiej edycji Fit For Life już za nami. Fit For Life, to konkurs, który stworzony został specjalnie dla osób, które nie są wystarczające zadowolone ze swojego wyglądu. Był szansą dla tych, którzy potrzebują dodatkowej motywacji w walce ze zbędnymi kilogramami. Fit For Life stał się świetną okazją, by uzyskać solidne merytoryczne wsparcie na temat optymalnej diety i ćwiczeń. Szczupłe i umięśnione ciało to nie tylko powód do dumy, to także zdrowie i dobre samopoczucie oraz satysfakcja z przełamywania barier i swoich słabości.
 Od września ubiegłego roku do lutego osoby zakwalifikowane do programu intensywnie pracowały aby zrzucić jak najwięcej zbędnego tłuszczu i wyrzeźbić piękną sylwetkę. Początkowo zawodnicy zamieszczali na portalu zdjęcia zatytułowane „przed” i przez pięć i pół miesiąca  intensywnie pracowali nad tym aby  zamieścić zdjęcia zatytułowane „po”.Gala drugiej edycji konkursu w tym roku odbyła się w Hotelu Nadmorskim w Gdyni, który położony jest zaledwie kilka metrów od plaży. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał dr Radosław Kożuszek, który także przyjął rolę prowadzącego. Oceny zawodników dokonało profesjonalne jury. Przewodniczącą panelu jurorów była Violetta Pryłowska- sędzia kulturystyki i fitness, trener kadry narodowej, trener personalny, właścicielka Centrum Fitness Violetta Pryłowska w Bydgoszczy. Drugim jurorem była Alicja Zarębska- właścicielka firmy Fitness Authority, oraz sponsor konkursu Fit For Life. Panel jurorów zasilił także Michał Wiśniewski- dietetyk, właściciel centrum dietetycznego w Gdańsku. Specjalista diet redukcyjnych, sportowych, dla kobiet ciężarnych oraz osób chorych. Członkiem jury była także Ilona Jankowska z Bydgoszczy, niegdyś bardzo otyła osoba. Po zrzuceniu ponad 50 kg dobrze wie na czym polega walka z tłuszczem. Ostatnim członkiem jury był Radosław Słodkiewicz- wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata w kulturystyce, współpracownik magazynu Muscular Development.Początkowo uczestnicy konkursu w roli widzów oglądali zdjęcia wszystkich zgłoszonych i zakwalifikowanych do konkursu osób. Prezentowano zarówno zdjęcia przed jak i po przemianie. Po krótkiej przerwie, kiedy jurorzy mogli już wstępnie dyskutować, uczestnicy konkursu zaprezentowali światu swoje nowe, piękne ciała. Na tle zdjęć sprzed niespełna pół roku wyglądali olśniewająco. Jury bardzo szczegółowo oglądało każdego uczestnika zadając mu wiele pytań dotyczących treningów, diety lub suplementacji.

III miejsce

Jury zadecydowało, że trzecie miejsce oraz czek na zakup suplementów diety o wartości 1500 zł powędrował do Sebastiana Kowalskiego z Konina. Sebastian dokonał znacznego progresu. Z pasją budował swoje ciało, tracąc przy okazji zbędna tkankę tłuszczową.Z kolei trzecie miejsce w kategorii kobiet zajęła Agnieszka Iwańska z Warszawy, która z pulchnej dziewczyny przeistoczyła się w dobrej klasy fitnesskę.

II miejsce

Drugie miejsce wśród panów przypadło Marcinowi Zjeżdżałce z Dąbrówki. Marcin brał udział w konkursie wraz z żoną, która była dla niego wielkim wsparciem. Ukazał jurorom odmłodzone, wyszczuplone i jędrne ciało. Wcześniej jego mankamentem były chude nogi i znaczna oponka.Drugie miejsce wśród pań zajęła zjawiskowa Justyna Szpak z Oławy, która zrzuciła ponad 30 kg! Osoby, które zajęły drugie miejsca otrzymały od Fitness Authority czeki na zakup suplementów diety o wartości 2500 zł oraz bilet wstępu z zakwaterowaniem na najbliższych Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness.

I miejsce

Pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn przyznano Przemysławowi Marciniakowi z Poznania, który mimo swojego wieku zachwycił jurorów proporcjonalną budową ciała, która niesamowicie różniła się od zdjęć przesłanych pięć miesięcy temu. Główną nagrodą jest sponsorowany przez Fitness Authority wyjazd na najbardziej prestiżowe zawody kulturystyczne- Arnold Sports Festival, Columbus, Ohio, USA.W drodze do Ameryki Przemkowi towarzyszyć będzie zdobywczyni pierwszego miejsca Anna Dobrosz z Kowali koło Gdańska, która oczarowała jurorów przemianą jakiej dokonała w niespełna pół roku.
www.telewizjattm.pl/index.php/odtworz,2011-02-14,09
   


Pokaż wszystko...